Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Tajemnicza śmierć Loretty Fuddy- nowe fakty.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu 11 grudnia ubiegłego roku zginęła w podejrzanych okolicznościach podczas awaryjnego wodowania samolotu Cessna dyrektor hawajskiego Wydziału Zdrowia, Loretta Fuddy.

O sprawie na temat okoliczności towarzyszących śmierci Lorett'y Fuddy pisałem w tym tekście:

adnovum.neon24.pl/post/103255,w-wypadku-samolotowym-zginela-dyrektor-wydzialu-zdrowia-ktora-wydala-swiadectwo-urodzenia-obamy

Dodam tylko, że samolot, którym podróżowała w dniu 11 grudnia ubiegłego roku dyrektor Wydziału Zdrowia w Honolulu, Loretta Fuddy, leciał w kierunku wyspy Kalaupapa, gdzie od 1969 roku przebywa grupa chorych na trąd. Zaś samo wodowanie, podczas kórego spośród dziewięciu osób śmierć poniosła tylko Loretta Fuddy, miało miejsce w kanale Alenuihaha. Kanał ten uznany jest przez hawajskich pilotów za najgorsze z możliwych miejsc na dokonywanie awaryjnego wodowania samolotów, ze względu na silne wiatry i prądy morskie, szczególnie, że to awaryjne lądowanie miało miejsce na samym środku kanału, a nie w pobliżu brzegu.

Po tym wstępie chciałem poruszyć pewne tematy, które w czasie pisania poprzedniego tekstu nie były jeszcze znane.

Po pierwsze niedawno został opublikowany film, który nagrał w czasie katastrofy samolotu jednen z pasażerów, Ferdinad Puentes:

www.youtube.com/watch

Loretta Fuddy, jak to widać na powyższym filmie, podczas awaryjnego wodowania samolotu siedziała tu:

Autor filmu opublikował również to zdjęcie:

Po drugie okazało się, że w dniu 4 grudnia 2013 roku- a więc na tydzień przed śmiercią Loretty Fuddy został ogłoszony raport Hagmann&Hagmann, w którym upubliczniono przeprowadzone przez Douglasa Vogt dochodzenie udowadniające fałszerswa dokonane w ujawnionym przez Lorette Fuddy certyfikacje urodzenia Baracka Obamy. Certyfikat ten został upubliczniony przez Biały Dom, po wcześniejszym potwierdzeniu przez Lorettę Fuddy jego autentyczności, już na miesiąc po mianowaniu jej na stanowisko dyrektora Wydziału Zdrowia na Hawajach. Zaś przekazany on został przez Lorettę Fuddy w sposób nieformalny osobistemu adwokatowi Baracka Obamy, który specjalnie po odbiór tego dokumentu pofatygował się z Waszyngtonu na Hawaje.

Po trzecie wyszło na jaw, że oficjalne dochody Loretty Fuddy w okresie po upublicznieniu przez nią certyfikatu urodzenia Baracka Obamy nie pokrywały się z jej rzeczywistymi dochodami. I tak; w pierwszym roku pracy na stanowisku dyrektora Wydziału Zdrowia w Honolulu ( w tym samym roku opublikowała ona certyfikat urodzenia Baracka Obamy), Loretta Fuddy  miała dochód poniżej 100 tys $ rocznie. Mimo to w roku następnym jej udokumentowane wydatki, m.in. na spłatę hipoteki, przekroczyły o ponad 75 tys $ osiągane przez nią dochody.

No i na koniec tej niecodziennej sprawy śmierci jedynego- i jakże kluczowego w sprawie wydania certyfikatu urodzenia Baracka Obamy- pasażera spośród dziewięciu innych osób lecących tym samym samolotem, pojawiają się retoryczne jak na razie pytania:

1. Jak to jest możliwe, że jedna osoba ginie w dość bezpiecznie przeprowadzonym awaryjnym lądowaniu samolotu, zaś inni pasażerowie ponoszą lekkie i nie zagrażające zdrowiu obrażenia? Proszę dokładnie obejrzeć film nagrany przez Ferdinand'a Puentes'a, na którym nie widać przejawów żadnej paniki i wszystko tam podczas wykonywania awaryjnego lądowania jest pod kontrolą. Na filmie tym widać również samą śmiertelną ofiarę tej katastrofy, która spokojnie, bez objawów żadnej paniki, siedzi na swoim miejscu.

2. Jak to jest możliwe, co również widzimy na powyższym filmie, że jego twórca zachowując zimną krew i spokojny umysł- biorąc pod uwagę nieoczekiwaną sytuację zagrażającą zdrowiu i życiu pasażerów- bierze kamerę i filmuje cały przebieg awaryjnego wodowania samolotu?

3. Dlaczego film ten został nagle, po prawie miesiącu od dnia katastrofy, dopiero niedawno opublikowany, gdy jego istnienia nikt wcześniej nawet nie podejrzewał?

Sądzę, że jedną z wersji odpowiedzi na te pytania może być fakt toczącej się obecnie jakiejś wojny wewnętrznej w służbach Stanów Zjednoczonych, których część sprzyja i chroni przestępstwa popełniane przez obecną administrację amerykańską pod przywództwem prezydenta Obamy, zaś inna grupa chce ujawnić wszelkie kompromitujace go dokumenty, w których ujawnia się właśnie tą przestępczą działalność.

Takie wytłumaczenie jest możliwe i prawdopodobne w świetle wcześniejszych bardzo podejrzanych sytuacji jakie za kadencji Obamy miały już miejsce, a które to po przez przecieki ujawniały prawdę na temat ich rzeczywistych okoliczności.

Innym wytłumaczeniem takiego stanu rzeczy może być fakt celowego, i w pełni kontrolowanego przez służby, sprawdzania: na ile społeczeństwo amerykańskie jest wstanie zaakceptować jawnie rozpowszechniane przez oficjalny przekaz kłamstwa.

Jeszcze innym wytłumaczeniem tego co się obecnie dzieje w USA, może być wewnętrzny  konflikt interesów między dwiema przeciwstawnymi opcjami w samej diasporze, a dotyczyć on ma ralizacji różnych koncepcji dotyczących prowadzenia polityki międzynarodowej przez Stany Zjednoczone oraz realizowania polityki wewnętrznej w tym kraju.

Pozdrawiam.

1. www.youtube.com/watch,

2. canadafreepress.com/index.php/article/60406.

KOMENTARZE

 • WNIOSEK DLA NAS, BIEDNYCH POLAKÓW, UCISKANYCH I ZNIEWALANYCH?
  Zabierać ze sobą kamery.
  Wszędzie.
  Zawsze.
  Metoda TELEWIZJI NARODOWEJ to przyszłość.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:23:47
  Ale również aparaty fotograficzne i telefony komórkowe z opcją filmowania i robienia zdjęć, bo to jest jedyny sposób na łapaniu na gorącym uczynku pospolitych przestępców pełniących funkcje państwowe i polityczne.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 13:31:24
  Obdukcja i stwierdzenie przyczyn zgonu tej pani były? Czy lekarz dokonujący obdukcji jeszcze żyje? Czy miał nieszczęśliwy wypadek? Np. schodząc po kompot do piwnicy?
 • @KOSSOBOR 15:31:15
  Podobno ta pani zmarła na......zawał serca.
  Oczywiście, nie powołano żadnej oficjalnej komisji w celu stwierdzenia przyczyn katastrofy samolotu i przyczyn jej śmierci.

  Kiedyś w starym ZSRR ta przyczyna zgonu również była modna wśród niewygodnych dygnitarzy, jak np. podobnie było z naszym PRL-owskim prezydentem Bolesławem zwanym Bierutem, który pojechał do Moskwy w futerku, a wrócił w kuferku.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej