Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Izrael oskarżony o kradzież narządów ludzkich w Kostaryce.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W jednym z największych w Kostaryce państwowych ośrodków medycznych, Calderon Guardia Hospital wybuchł skandal. Szef Nefrologii, Francisco Mora Palma, został aresztowany w sprawie międzynarodowego handlu narządami ludzkimi.

Prokurator Generalny Kostaryki, Jorge Chavarria przekazał następujący komunikat:

"Dla pacjentów z Izraela, którzy wymagali dokonania przeszczepów, narządy do ich przeszczepu pozyskiwano od tutejszych ofiar, a następnie były one wywożone do Izraela....Prokurator wyjaśnił, że organizacja handlująca narządami ludzkimi ma oddziały w Izraelu i Europie Wschodniej. Więcej szczegółów nie może ujawnić z powodu trwającego nadal śledztwa"

To aresztowanie ujawnia, od dość długiego czasu znany, problem zorganizowanej grupy handlującej ludzkimi organami, a także roli Izraela jako centrum tego nieludzkiego procederu.

Tak więc, aresztowanie dr Francisco Mora Palmy jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, tym bardziej, że aresztowany został również policjant, który podejrzany jest o wyszukiwanie potencjalnych dawców narządów. Dlatego też śledztwo prowadzone w Kostaryce rozszerzono także na inne prywatne placówki służby zdrowia tego kraju.

Swego czasu izraelska gazeta, Haaretz informowała, że:

"W ostatnich latach Kostaryka służy jako miejsce dla izraelskich pacjentów wymagających transplantacji nerek. Cena za dokonanie przeszczepu na czarnym rynku wynosi około 700 tys szekli (około 200 tys $- dopisek mój)".

Jednak izraelskie ministerstwo zdrowia zaprzecza żeby kiedykolwiek wiedziało o tych praktykach.

Jest to bardzo dziwna niewiedza, bo przecież śledztwo kostarykańskie udowodniło, że istniał ruch dwukierunkowy na linii: Kostaryka/Izrael i Izrael/Kostaryka, tak dawców organów jak i pacjentów, którym przeszczepiano narządy:

"Policja z Kostaryki wraz z Interpolem prowadzi obecnie śledztwo dotyczącej młodej kobiety, która została wysłana do Izraela w celu sprzedaży swojej nerki. Kobieta po wycięciu jej nerki zasłabła w samolocie w drodze powrotnej na Kostarykę po czym zmarła".

Dotychczasowe śledztwo wykazało, że ceny za oddanie narządów wahały się w przedziale 16-20 tyś $, ale były również liczne przypadki niedobrowolnego pobrania narządów.

Izreael co prawda przyznał się do tego procederu, ale jednocześnie twierdzi, że nie ma to już obecnie miejsca:

"Izraelscy patolodzy przyznali się do pobierania narządów od zmarłych Palestyńczyków, bez zgody ich rodzin i bliskich, ale praktykę tą zakończył w 1990 roku"

Jednak Kanał 2 TV informował, że po 1990 roku specjaliści w Abu Kabir pobierali próbki skóry, rogówki, zastawki serc i kości z ciał izraelskich żołnierzy, od Palestyńczyków i zagranicznych turystów, często bez zgody rodzin.

Wojsko izraelskie również przyznało się do prowadzenia tego procederu, ale zakończył go dziesięć lat temu, czyli w 2003 roku.

Jednakże istnieje wiele aktualnych doniesień z Haiti, Palestyny i Ukrainy, że prawdziwość informacji podanych  wyżej budzi wiele wątpliwości.

Jak donosi Missing Children International pozyskiwanie organów od dzieci jest na dziesiątym miejscu powodów ich zaginięć, tak więc 10% dzieci, które w tajemniczych okolicznościach zaginęły zostało porwane z powodu pozyskania od nich narządów wewnętrznych:

"Czy ktoś, kto szuka dla ratowania własnego życia, ma możliwość znalezienia pośredników w internecie trudniących się sprzedażą dowolnych ludzkich organów? Tak!- jest to możliwe w dowolnym miejscu na świecie: w USA, Meksyku, Salwadorze, Kostaryce, w dowolnym kraju Europy Środkowej, Ameryce Północnej i Południowej, gdzie za odpowiednią cenę można kupić dowolny ludzki narząd. Jeśli nie wierzysz w to, poszukaj w sieci teraz; w Orange Country, w Nowym Yorku lub gdziekolwiek na świecie.

Wiele zaginionych dzieci zostało porwane, a nastepnie ich organy sprzedane. To jest biznes przynoszący wiele miliardów dolarów rocznie".

Przypomnę, że problem sprzedaży organów ludzkich nie jest problemem ostatnich miesięcy, czy też lat, nie jest to problem dotyczacy tylko Kostaryki, czy też innych krajów Trzeciego Świata i krajów poskomunistycznych, gdyż proceder ten rozpoczął się dość dawno i dzieje się do dziś dnia:

en.wikipedia.org/wiki/Organ_transplantation_in_Israel

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,6964814,Kradziez_organow_z_cial_poleglych__Reporterzy_bez.html

polonuska.wordpress.com/2012/11/04/izraelska-mafia-od-kradziezy-organow-przybywa-na-haiti/

stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/11/14/czlonek-parlamentu-izrael-kradnie-organy-palestynczykow/

monde-diplomatique.pl/LMD67/index.php

www.dzienniklodzki.pl/artykul/414909,lodzkie-porwania-dla-narzadow-to-nie-legenda,id,t.html

www.bibula.com/

chomikuj.pl/wieslawszy/Tematy+Niebezpieczne/Nowojorscy+rabini+handluj*c4*85+organami,1630003514.htm

Nie będę przytaczał innych dowodów na to jak wygląda problem handlu narządami ludzkimi prowadzony przez żydowski syndykat , bo sprawa ta trwa od dość długiego czasu i na ogół jest znana.

Tak więc w tym kontekście wojna domowa w Syrii, to niewyczerpane źódło zaopatrzenia w ludzkie organy, nie dość tego tuż pod samym nosem.

Na zakończenie dodam tylko jedną uwagę, że jak trzeba być niewyobrażalnie zdegenerowanym aby zajmować się takim procederem, gdzie dla pięniedzy zabija się dziecko, aby pozyskać od niego organy w celu ratowania życia jakiegoś starego lub chorego bogatego pacjenta z Tel Avivu???

Pozdrawiam.

www.haaretz.com/news/national/israeli-mds-harvesting-organs-for-international-trafficking-ring.premium-1.530848

 www.haaretz.com/meta/Tag/Israel%20organ%20harvesting

insidecostarica.com/

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Eichmanny - krew z krwi, kość z kości. Ta sama teoria "rasy panów". Potworne...
 • @KOSSOBOR 18:52:25
  :(

  Pozdrawiam.
 • Naród przebrany
  zawsze handlował żywym towarem.
  Teraz zaczął handlować również "martwym".
 • Hieny
  oni zawsze tacy byli ... i sa nadal
 • @ckhopi 00:02:07
  A może ktoś z rodziny opowiadał Panu o tym jak oni skupowali wszelkie odpadki?
  Jechał taki furmanką ciągniętą przez zagłodzonego konia, i sam wyglądający jak kupę nieszczęścia; brudny, obdarty i niechlujny, który krzyczał na całe gardło:

  "Szmaty, stare łachy, garnki, złom, butelki- kupię!"

  Albo jak sprzedawali odzież wielokrotnego użytku dla zmarłych, którą się kupowało bardzo tanio, ale pod warunkiem, że się ją później zwróci sprzedawcy?

  Pozdrawiam.
 • @Ptasznik z Trotylu 19:38:01
  "Martwym" towarem, czyli ścierwem, oni handlowali odkąd pamięć ludzka sięga.

  Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR 18:52:25/ "Ta sama teoria "rasy panów"
  .
  i to samo zrodlo.
 • I co ja mogę, Ponie Świnty???
  Jak to co?
  Ranger do tablicy!!!!
  Tłumacz się za swoich płatników!!!!
 • Nareszcie ktoś skojarzył!
  Żydzi → aborcja → handel narządami.
 • @Zdzich 18:11:10
  Naród wyprany z moralności.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej