Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Atak chemiczy w Syrii dokonany został przez zagranicznych najemników.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pojawia się coraz więcej dowodów na to, że ostatni atak chemiczny na przedmieściach Damaszku został dokonany przez zagranicznych najemników.

W dniu dzisiejszym (24.08.2013r.) jeden z pododdziałów syryjskiej armii rządowej odnalazł magazyn zlokalizowany na przedmieściach Damaszku. W magazynie tym znajdowały się pojemniki z antidotum na zatrucia substancjami chemicznymi. Na opakowaniach zawierających substancję z antidotum znajdował się nazwa producenta tego środka, którym jest: "katarsko-niemiecka firma farmaceutyczna"- poinformowała syryjska telewizja rządowa.

Wcześniej telewizja syryjska podała również informację, że w innym magazynie podziemnym zrobionym przez rebeliantów w Jobarze, znaleziono beczki zawierające bojowe substancje trujące, na których jest oznaczenie, że producentem jest Arabia Saudyjska.

Zobaczymy czy te informacje zostaną potwierdzone przez źródła niezależne, w tym przez obecnie przebywającą w Syrii specjalną misję ekspertów ONZ, która ma wyjaśnić problem zastosowania tam broni chemicznej?

Dodam, że obecnie prezydent Obama spuścił z tonu i w dniu wczorajszym powiedział, że nie ma obecnie pośpiechu w podejmowaniu nerwowych decyzji wobec Syrii, co tłumaczył uwikłaniem się Amerykanów w nową kosztowną wojnę.

Słowa te można rozumieć w ten sposób, że nie ma żadnych dowodów na to, iż ostatni atak chemiczny w Syrii został dokonany przez wojska reżymowe.

A więc nie mając pewności, kto dokonał ataku chemicznego 21 sierpnia br. na przedmieściach Damaszku, prezydent Obama w dniu dzisiejszym podczas specjalnego spotkania w Białym Domu poświęconego sytuacji w Syrii, nakazał amerykańskiemu wywiadowi sprawdzić kto użył tej broni.

Ciekawe, czy jeśli CIA stwierdzi, że broń chemiczna została użyta przez zagranicznych najemników, to informację o tym upublicznią media?

A to jest film dokumentujący fakt planowania dokonania ataku chemicznego przez syryjskich rebeliantów:

www.youtube.com/watch

I na koniec dzięki uprzejmości Kula Lis 62, który znalazł w sieci film dokumentujący fakt odkrytych wczoraj magazynów syryjskich rebeliantów, w których znajdowały się środki chemiczne, którymi to najpradopodobniej dokonano ataku chemicznego na cywili oraz opakowanie z antidotum zabezpieczającym przed ich działaniem, zamieszczam go tu.

Niestety aby obejrzeć ten film trzeba otworzyć link:

www.syriantube.net/6515.html

 

Pozdrawiam.

Ps.

www.youtube.com/watch

www.jpost.com/International/Galloway-Israel-gave-chemical-arms-to-al-Qaida-in-Syria-attack-323986

www.globalresearch.ca/deleted-daily-mail-online-article-us-backed-plan-for-chemical-weapon-attack-in-syria-to-be-blamed-on-assad/5339178

KOMENTARZE

 • Trzeba pisać otwartym tekstem..
  ....komu zależy na zdestabilizowaniu świata?
  Mafii syjonistycznej, która obawia się utraty dochodów z drukowanych Dolarów...
  Syjonizm żydowski zrobi wszystko, aby nadal doić narody.
  To jest najgorsza zaraza, gorsza od Cholery..
  Historia zatacza krąg. Trzeba pozbyć się tej zarazy!
 • @ Autor
  CIA, jak wiemy, udowodni wszystko. W Iraku też "udowodniła", że Saddam miał broń chemiczną.
 • @Talbot 20:20:08
  Loża żydowska B"Nai Birth steruje Bilderberg. Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR 20:41:18
  Dokładnie tak. Ukłony.Człowiek, którego informacje przesądziły o decyzji Białego Domu o rozpoczęciu wojny w Iraku, przyznaje: kłamałem. Zeznania irackiego inżyniera, który chciał upadku Saddama Husajna, a potem przez lata patrzył, jak tysiące jego rodaków giną na wojnie, opublikował brytyjski "Guardian".
  - Nie było żadnej broni biologicznej. Chciałem, by reżim Husajna zniknął. Nie było innego wyjścia - powiedział "Guardianowi Ahmed Alwan al-Dżanabi, zwany przez niemiecki i amerykański wywiad jako "Curveball". To zeznania tego właśnie człowieka uznane zostały za kluczowe do podjęcia przez Waszyngton decyzji o rozpoczęciu w 2003 roku interwencji zbrojnej w Iraku.

  Inwazja przez broń, której nie było
 • @Venco 21:49:17
  Pisałam o łgarstwie Amerykanów, celem "usprawiedliwienia" napadu na Irak. Saddam nie był bohaterem mojego romansu.

  Ta cała wojna w Iraku NIE JEST OPISANA RZETELNIE. Amerykanie rabowali Irak jak szaleni.
 • @Repsol 22:09:25
  No proszę!

  Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR 22:16:24
  Proszę sobie wyobrazić ,że tak samo chcą postąpić z Syrią. Pozdrawiam Panią.
 • Dla Obamy i tych,którzy
  pociągają nim jak marionetką, przytaczam słowa z Biblii.

  "...kto mieczem wojuje ten od miecza ginie..."
 • Iran ostrzega USA przed interwencją w Syrii. "Mamy dowody, że broni chemicznej użyli terroryści"
  Teheran, główny sojusznik reżimu prezydenta Baszara el-Asada ostrzegł w sobotę Waszyngton przed interwencją wojskową w Syrii; poinformował też, że dysponuje dowodami na to, że to syryjscy powstańcy użyli w środę broni chemicznej Damaszku - podała agencja ISNA.
  "Nie ma żadnego międzynarodowego mandatu dla interwencji w Syrii. Ostrzegamy przed wszelkimi akcjami lub deklaracjami, których skutkiem byłoby zwiększenie napięć w regionie. Mam nadzieję, że politycy w Białym Domu dadzą dowód wystarczającej mądrości i nie zaangażują się w tak niebezpieczne przedsięwzięcie" - powiedział rzecznik irańskiej dyplomacji Abbas Aragczi.

  "Jesteśmy bardzo zaniepokojeni informacjami o użyciu broni chemicznej w Syrii i zdecydowanie potępiamy wykorzystanie takiej broni. - http://www.polskatimes.pl/artykul/976176,iran-ostrzega-usa-przed-interwencja-w-syrii-mamy-dowody-ze-broni-chemicznej-uzyli-terrorysci,id,t.html
 • Syryjska telewizja państwowa: żołnierze znaleźli u powstańców substancje chemiczne
  Syryjska telewizja państwowa poinformowała, że żołnierze trafili na broń chemiczną w powstańczym tunelu w miejscowości Dżobar na przedmieściach Damaszku. Żołnierze weszli do tunelu terrorystów i zobaczyli broń chemiczną - podała telewizja, powołując się na "źródła medialne". - Niektórzy żołnierze dusili się - poinformowała telewizja, dodając, że karetki zabrały osoby z objawami duszności. - http://konflikty.wp.pl/kat,8771,title,Syryjska-telewizja-panstwowa-zolnierze-znalezli-u-powstancow-substancje-chemiczne,wid,15923129,wiadomosc.html?ticaid=1112f8&_ticrsn=3
 • @
  W Abu Ghraib rowniez przesluchiwania organizowali najemnicy. Nazywano ich ¨kontraktorami z Izraela¨.
 • Pokojowa misja ONz
  Dzieci umierały na ziemi dusząc się w konwulsjach, a samochód onz przejeżdżał kilkadziesiąt metrów od epicentrum.... Tylko raz, przez chwilę podano to w wiadomościach. Potem notka zniknęła.
  Patrząc na to można stwierdzić, że w tej chwili można już wszystko,zabijać jak i kiedy się chce, nie bacząc kogo, a władni tego padołu nie zrobią nic oprócz debatowania. Powiedzenie- włos się jeży na głowie to za mało. Ja zamarłam oglądając te sceny.
 • Syjonistyczna prowokacja
  Coraz więcej ludzi na świecie otwiera oczy i widzi kto i dlaczego kłamie, intryguje, kradnie, wznieca wojny.
 • @khudy 10:54:02
  Oni jak widać są zdolni do wszystkiego, co wynika z ich poczucia wyższości wobec NAS, bo według nich MY jesteśmy tylko bydłem.
  Oto jeden z dowodów:

  http://www.youtube.com/watch?v=vlgHUOHsOoM

  Pozdrawiam.
 • @Admet 11:30:19
  Tylko, czy ludzie z tej wiedzy wyciągną praktyczne wnioski i ukrócą wreszcie stosowane przez tych zbrodniarzy haniebne praktyki?

  Pozdrawiam.
 • co my jako Polacy powinniśmy uczynić?
  Czy poprzeć A. w inwazji na S. i skierować tam kilkuset naszych żołnierzy, aby zrobiono tam porządek?
  Czy nic nie robić, czekać na atak USA i potem krytykować A. że zawsze się wp. w cudze sprawy?
  A może pisać protesty do ambasady S.?
 • @Repsol 22:09:25
  W przypadku zamieszczania informacji w prasie sięga się do innych źródeł, aby zweryfikować otrzymaną informację, a tu na podstawie niesprawdzonej informacji pochodzącej od jednego człowieka uruchamia się kosztowną machinę wojenną?
 • @AdNovum
  http://zdzich.nowyekran.net/post/93436,kolejny-krok-w-eksterminacji-chrzescijan-pomaganie-syryjskim-rebeliantom-welcome

  Tymczasem, w Syrii spalono juz ponad 80 kościołów. Jak zwykle, atak idzie na inteligencję i kler!
 • Syryjskie MSZ: władze Syrii wyraziły zgodę na przyjazd inspektorów ONZ
  Syryjskie MSZ: władze Syrii wyraziły zgodę na przyjazd inspektorów ONZ. Władze Syrii wyraziły zgodę na przyjazd inspektorów ONZ na miejsca domniemanych ataków z użyciem broni chemicznej, do których miało dojść na przedmieściach Damaszku - poinformowało syryjskie MSZ. Komunikat resortu spraw zagranicznych przekazała w niedzielę syryjska telewizja państwowa. Wcześniej minister spraw zagranicznych Iranu Mohammad Dżawad Zarif powiedział, że rząd Syrii zezwoli misji inspektorów ONZ na zbadanie miejsc w okolicach Damaszku, w których miało dojść do użycia broni chemicznej - poinformowała irańska telewizja Press TV.

  - Jesteśmy w bliskim kontakcie z rządem syryjskim i otrzymaliśmy od niego zapewnienie, że nigdy nie użył on tak nieludzkiej broni i będzie w pełnej mierze współpracował z ekspertami ONZ, którzy mają odwiedzić teren, na którym miało dojść do użycia gazów bojowych - miał powiedzieć - według Press TV - Zarif w rozmowie z minister spraw zagranicznych Włoch Emmą Bonino.

  Teheran jest najważniejszym sojusznikiem Damaszku w regionie. W sobotę ostrzegł on Waszyngton przed interwencją wojskową w Syrii; poinformował też, że dysponuje dowodami na to, że to syryjscy powstańcy użyli w środę broni chemicznej Damaszku.

  - Międzynarodowa wspólnota musi poważnie zareagować na użycie broni chemicznej przez terrorystów w Syrii i potępić ten krok - powiedział Zarif.

  Syryjska opozycja oskarżyła w środę siły Asada o użycie na przedmieściach Damaszku gazu bojowego i spowodowanie śmierci od kilkuset do 1300 osób. Reżim stanowczo zaprzecza oskarżeniom.
 • @Autor
  Filmik jak zatrzymuja "partyzanci" kierowcow na trasie i egzekucje.
  http://www.youtube.com/watch?v=2kIuMEcY5B8#t=600
 • @Robert.K 16:29:15
  Wstrząsające!

  Ale takie jest prawdziwe oblicze tej nieludzkiej wojny, do czego doprowadziła polityka państw mających się za demokratyczne.
  A co najważniejsze w tym wszystkim jest to, że te państwa, w ten sposób jak to widzimy na filmie, zaprowadzają "demokratyczne" porządki.

  Sądzę, że zbrodniarze, którzy posługują się takimi zbrodniczymi metodami realizując swoje cele, zapłacą za to najwyższą cenę.

  Pozdrawiam.
 • @Kula Lis 62 16:27:14
  Iran poza deklaracjami solidarności z narodem syryjskim nie za bardzo może obecnie cokolwiek zrobić.
  Co najwyżej mogą oni podjąć jakieś działania sabotujące i opóźniające możliwą agresję przeciwko Syrii.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 16:46:23
  Jeszcze bardziej wstrasajacych filmow jest wiele,ale nie moge ich ogladac,tyle barbarzynstwa.
  Chyba tylko godziny dziela nas od wojny na BW,ktora moze miec rowniez tragiczne skutki wszedzie.
  Pzdr.
 • @Robert.K 17:11:04
  Radze wyciagac pieniadze z banku,bo jutro mozna zostac z plastikiem,nic nie wartym:)
 • Pisałem o tym.
  Ponad trzy lata temu...

  http://spiritolibero.blog.interia.pl/?id=1860801
 • @KOSSOBOR 20:41:18
  Która została przewieziona do Syrii, jak widać.
 • @KOSSOBOR 22:15:51
  A Saddam gazował Kurdów, tylko że tam broni chemicznej nie było.
 • @KOSSOBOR 22:15:51
  Oj tam akurat "rabowali". Może "zabezpieczali" jak ruskie nasze dobra narodowe... Pewnie już zgniły w ichnych piwnicach...
 • @SpiritoLibero 19:24:01
  Bardzo dobry tekst.

  Na kanwie tego tekstu, można sobie zadać pytanie do rozważenia:

  Dlaczego metody diaspory, będąc tak oczywistymi, ciągle są skuteczne?

  Pozdrawiam.
 • @Robert.K 17:11:04
  Rozpoczęcie zewnętrznej agresji militarnej na Syrię, najprawdopodobniej będzie również początkiem kolejnej wojny światowej.

  Pozdrawiam.
 • @Robert.K 17:26:51
  Pieniądze umieszczone w bankach to jest jedna kwestia, zaś przygotowanie się do wojny do druga ważna sprawa.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 07:27:14
  Wybacz mam blok na informację. Ukłony. :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej