Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
680 postów 9062 komentarze

Prawda zawsze zwycięża!

AdNovum - Jeśli chcesz zbudować dom, który będzie służył pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

Atak chemiczy w Syrii dokonany został przez zagranicznych najemników.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pojawia się coraz więcej dowodów na to, że ostatni atak chemiczny na przedmieściach Damaszku został dokonany przez zagranicznych najemników.

W dniu dzisiejszym (24.08.2013r.) jeden z pododdziałów syryjskiej armii rządowej odnalazł magazyn zlokalizowany na przedmieściach Damaszku. W magazynie tym znajdowały się pojemniki z antidotum na zatrucia substancjami chemicznymi. Na opakowaniach zawierających substancję z antidotum znajdował się nazwa producenta tego środka, którym jest: "katarsko-niemiecka firma farmaceutyczna"- poinformowała syryjska telewizja rządowa.

Wcześniej telewizja syryjska podała również informację, że w innym magazynie podziemnym zrobionym przez rebeliantów w Jobarze, znaleziono beczki zawierające bojowe substancje trujące, na których jest oznaczenie, że producentem jest Arabia Saudyjska.

Zobaczymy czy te informacje zostaną potwierdzone przez źródła niezależne, w tym przez obecnie przebywającą w Syrii specjalną misję ekspertów ONZ, która ma wyjaśnić problem zastosowania tam broni chemicznej?

Dodam, że obecnie prezydent Obama spuścił z tonu i w dniu wczorajszym powiedział, że nie ma obecnie pośpiechu w podejmowaniu nerwowych decyzji wobec Syrii, co tłumaczył uwikłaniem się Amerykanów w nową kosztowną wojnę.

Słowa te można rozumieć w ten sposób, że nie ma żadnych dowodów na to, iż ostatni atak chemiczny w Syrii został dokonany przez wojska reżymowe.

A więc nie mając pewności, kto dokonał ataku chemicznego 21 sierpnia br. na przedmieściach Damaszku, prezydent Obama w dniu dzisiejszym podczas specjalnego spotkania w Białym Domu poświęconego sytuacji w Syrii, nakazał amerykańskiemu wywiadowi sprawdzić kto użył tej broni.

Ciekawe, czy jeśli CIA stwierdzi, że broń chemiczna została użyta przez zagranicznych najemników, to informację o tym upublicznią media?

A to jest film dokumentujący fakt planowania dokonania ataku chemicznego przez syryjskich rebeliantów:

www.youtube.com/watch

I na koniec dzięki uprzejmości Kula Lis 62, który znalazł w sieci film dokumentujący fakt odkrytych wczoraj magazynów syryjskich rebeliantów, w których znajdowały się środki chemiczne, którymi to najpradopodobniej dokonano ataku chemicznego na cywili oraz opakowanie z antidotum zabezpieczającym przed ich działaniem, zamieszczam go tu.

Niestety aby obejrzeć ten film trzeba otworzyć link:

www.syriantube.net/6515.html

 

Pozdrawiam.

Ps.

www.youtube.com/watch

www.jpost.com/International/Galloway-Israel-gave-chemical-arms-to-al-Qaida-in-Syria-attack-323986

www.globalresearch.ca/deleted-daily-mail-online-article-us-backed-plan-for-chemical-weapon-attack-in-syria-to-be-blamed-on-assad/5339178

KOMENTARZE

 • Trzeba pisać otwartym tekstem..
  ....komu zależy na zdestabilizowaniu świata?
  Mafii syjonistycznej, która obawia się utraty dochodów z drukowanych Dolarów...
  Syjonizm żydowski zrobi wszystko, aby nadal doić narody.
  To jest najgorsza zaraza, gorsza od Cholery..
  Historia zatacza krąg. Trzeba pozbyć się tej zarazy!
 • @ Autor
  CIA, jak wiemy, udowodni wszystko. W Iraku też "udowodniła", że Saddam miał broń chemiczną.
 • @Talbot 20:20:08
  Loża żydowska B"Nai Birth steruje Bilderberg. Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR 20:41:18
  Dokładnie tak. Ukłony.Człowiek, którego informacje przesądziły o decyzji Białego Domu o rozpoczęciu wojny w Iraku, przyznaje: kłamałem. Zeznania irackiego inżyniera, który chciał upadku Saddama Husajna, a potem przez lata patrzył, jak tysiące jego rodaków giną na wojnie, opublikował brytyjski "Guardian".
  - Nie było żadnej broni biologicznej. Chciałem, by reżim Husajna zniknął. Nie było innego wyjścia - powiedział "Guardianowi Ahmed Alwan al-Dżanabi, zwany przez niemiecki i amerykański wywiad jako "Curveball". To zeznania tego właśnie człowieka uznane zostały za kluczowe do podjęcia przez Waszyngton decyzji o rozpoczęciu w 2003 roku interwencji zbrojnej w Iraku.

  Inwazja przez broń, której nie było
 • @Venco 21:49:17
  Pisałam o łgarstwie Amerykanów, celem "usprawiedliwienia" napadu na Irak. Saddam nie był bohaterem mojego romansu.

  Ta cała wojna w Iraku NIE JEST OPISANA RZETELNIE. Amerykanie rabowali Irak jak szaleni.
 • @Repsol 22:09:25
  No proszę!

  Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR 22:16:24
  Proszę sobie wyobrazić ,że tak samo chcą postąpić z Syrią. Pozdrawiam Panią.
 • Dla Obamy i tych,którzy
  pociągają nim jak marionetką, przytaczam słowa z Biblii.

  "...kto mieczem wojuje ten od miecza ginie..."
 • Iran ostrzega USA przed interwencją w Syrii. "Mamy dowody, że broni chemicznej użyli terroryści"
  Teheran, główny sojusznik reżimu prezydenta Baszara el-Asada ostrzegł w sobotę Waszyngton przed interwencją wojskową w Syrii; poinformował też, że dysponuje dowodami na to, że to syryjscy powstańcy użyli w środę broni chemicznej Damaszku - podała agencja ISNA.
  "Nie ma żadnego międzynarodowego mandatu dla interwencji w Syrii. Ostrzegamy przed wszelkimi akcjami lub deklaracjami, których skutkiem byłoby zwiększenie napięć w regionie. Mam nadzieję, że politycy w Białym Domu dadzą dowód wystarczającej mądrości i nie zaangażują się w tak niebezpieczne przedsięwzięcie" - powiedział rzecznik irańskiej dyplomacji Abbas Aragczi.

  "Jesteśmy bardzo zaniepokojeni informacjami o użyciu broni chemicznej w Syrii i zdecydowanie potępiamy wykorzystanie takiej broni. - http://www.polskatimes.pl/artykul/976176,iran-ostrzega-usa-przed-interwencja-w-syrii-mamy-dowody-ze-broni-chemicznej-uzyli-terrorysci,id,t.html
 • Syryjska telewizja państwowa: żołnierze znaleźli u powstańców substancje chemiczne
  Syryjska telewizja państwowa poinformowała, że żołnierze trafili na broń chemiczną w powstańczym tunelu w miejscowości Dżobar na przedmieściach Damaszku. Żołnierze weszli do tunelu terrorystów i zobaczyli broń chemiczną - podała telewizja, powołując się na "źródła medialne". - Niektórzy żołnierze dusili się - poinformowała telewizja, dodając, że karetki zabrały osoby z objawami duszności. - http://konflikty.wp.pl/kat,8771,title,Syryjska-telewizja-panstwowa-zolnierze-znalezli-u-powstancow-substancje-chemiczne,wid,15923129,wiadomosc.html?ticaid=1112f8&_ticrsn=3
 • @
  W Abu Ghraib rowniez przesluchiwania organizowali najemnicy. Nazywano ich ¨kontraktorami z Izraela¨.
 • Pokojowa misja ONz
  Dzieci umierały na ziemi dusząc się w konwulsjach, a samochód onz przejeżdżał kilkadziesiąt metrów od epicentrum.... Tylko raz, przez chwilę podano to w wiadomościach. Potem notka zniknęła.
  Patrząc na to można stwierdzić, że w tej chwili można już wszystko,zabijać jak i kiedy się chce, nie bacząc kogo, a władni tego padołu nie zrobią nic oprócz debatowania. Powiedzenie- włos się jeży na głowie to za mało. Ja zamarłam oglądając te sceny.
 • Syjonistyczna prowokacja
  Coraz więcej ludzi na świecie otwiera oczy i widzi kto i dlaczego kłamie, intryguje, kradnie, wznieca wojny.
 • @khudy 10:54:02
  Oni jak widać są zdolni do wszystkiego, co wynika z ich poczucia wyższości wobec NAS, bo według nich MY jesteśmy tylko bydłem.
  Oto jeden z dowodów:

  http://www.youtube.com/watch?v=vlgHUOHsOoM

  Pozdrawiam.
 • @Admet 11:30:19
  Tylko, czy ludzie z tej wiedzy wyciągną praktyczne wnioski i ukrócą wreszcie stosowane przez tych zbrodniarzy haniebne praktyki?

  Pozdrawiam.
 • co my jako Polacy powinniśmy uczynić?
  Czy poprzeć A. w inwazji na S. i skierować tam kilkuset naszych żołnierzy, aby zrobiono tam porządek?
  Czy nic nie robić, czekać na atak USA i potem krytykować A. że zawsze się wp. w cudze sprawy?
  A może pisać protesty do ambasady S.?
 • @Repsol 22:09:25
  W przypadku zamieszczania informacji w prasie sięga się do innych źródeł, aby zweryfikować otrzymaną informację, a tu na podstawie niesprawdzonej informacji pochodzącej od jednego człowieka uruchamia się kosztowną machinę wojenną?
 • @AdNovum
  http://zdzich.nowyekran.net/post/93436,kolejny-krok-w-eksterminacji-chrzescijan-pomaganie-syryjskim-rebeliantom-welcome

  Tymczasem, w Syrii spalono juz ponad 80 kościołów. Jak zwykle, atak idzie na inteligencję i kler!
 • Syryjskie MSZ: władze Syrii wyraziły zgodę na przyjazd inspektorów ONZ
  Syryjskie MSZ: władze Syrii wyraziły zgodę na przyjazd inspektorów ONZ. Władze Syrii wyraziły zgodę na przyjazd inspektorów ONZ na miejsca domniemanych ataków z użyciem broni chemicznej, do których miało dojść na przedmieściach Damaszku - poinformowało syryjskie MSZ. Komunikat resortu spraw zagranicznych przekazała w niedzielę syryjska telewizja państwowa. Wcześniej minister spraw zagranicznych Iranu Mohammad Dżawad Zarif powiedział, że rząd Syrii zezwoli misji inspektorów ONZ na zbadanie miejsc w okolicach Damaszku, w których miało dojść do użycia broni chemicznej - poinformowała irańska telewizja Press TV.

  - Jesteśmy w bliskim kontakcie z rządem syryjskim i otrzymaliśmy od niego zapewnienie, że nigdy nie użył on tak nieludzkiej broni i będzie w pełnej mierze współpracował z ekspertami ONZ, którzy mają odwiedzić teren, na którym miało dojść do użycia gazów bojowych - miał powiedzieć - według Press TV - Zarif w rozmowie z minister spraw zagranicznych Włoch Emmą Bonino.

  Teheran jest najważniejszym sojusznikiem Damaszku w regionie. W sobotę ostrzegł on Waszyngton przed interwencją wojskową w Syrii; poinformował też, że dysponuje dowodami na to, że to syryjscy powstańcy użyli w środę broni chemicznej Damaszku.

  - Międzynarodowa wspólnota musi poważnie zareagować na użycie broni chemicznej przez terrorystów w Syrii i potępić ten krok - powiedział Zarif.

  Syryjska opozycja oskarżyła w środę siły Asada o użycie na przedmieściach Damaszku gazu bojowego i spowodowanie śmierci od kilkuset do 1300 osób. Reżim stanowczo zaprzecza oskarżeniom.
 • @Autor
  Filmik jak zatrzymuja "partyzanci" kierowcow na trasie i egzekucje.
  http://www.youtube.com/watch?v=2kIuMEcY5B8#t=600
 • @Robert.K 16:29:15
  Wstrząsające!

  Ale takie jest prawdziwe oblicze tej nieludzkiej wojny, do czego doprowadziła polityka państw mających się za demokratyczne.
  A co najważniejsze w tym wszystkim jest to, że te państwa, w ten sposób jak to widzimy na filmie, zaprowadzają "demokratyczne" porządki.

  Sądzę, że zbrodniarze, którzy posługują się takimi zbrodniczymi metodami realizując swoje cele, zapłacą za to najwyższą cenę.

  Pozdrawiam.
 • @Kula Lis 62 16:27:14
  Iran poza deklaracjami solidarności z narodem syryjskim nie za bardzo może obecnie cokolwiek zrobić.
  Co najwyżej mogą oni podjąć jakieś działania sabotujące i opóźniające możliwą agresję przeciwko Syrii.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 16:46:23
  Jeszcze bardziej wstrasajacych filmow jest wiele,ale nie moge ich ogladac,tyle barbarzynstwa.
  Chyba tylko godziny dziela nas od wojny na BW,ktora moze miec rowniez tragiczne skutki wszedzie.
  Pzdr.
 • @Robert.K 17:11:04
  Radze wyciagac pieniadze z banku,bo jutro mozna zostac z plastikiem,nic nie wartym:)
 • Pisałem o tym.
  Ponad trzy lata temu...

  http://spiritolibero.blog.interia.pl/?id=1860801
 • @KOSSOBOR 20:41:18
  Która została przewieziona do Syrii, jak widać.
 • @KOSSOBOR 22:15:51
  A Saddam gazował Kurdów, tylko że tam broni chemicznej nie było.
 • @KOSSOBOR 22:15:51
  Oj tam akurat "rabowali". Może "zabezpieczali" jak ruskie nasze dobra narodowe... Pewnie już zgniły w ichnych piwnicach...
 • @SpiritoLibero 19:24:01
  Bardzo dobry tekst.

  Na kanwie tego tekstu, można sobie zadać pytanie do rozważenia:

  Dlaczego metody diaspory, będąc tak oczywistymi, ciągle są skuteczne?

  Pozdrawiam.
 • @Robert.K 17:11:04
  Rozpoczęcie zewnętrznej agresji militarnej na Syrię, najprawdopodobniej będzie również początkiem kolejnej wojny światowej.

  Pozdrawiam.
 • @Robert.K 17:26:51
  Pieniądze umieszczone w bankach to jest jedna kwestia, zaś przygotowanie się do wojny do druga ważna sprawa.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 07:27:14
  Wybacz mam blok na informację. Ukłony. :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej